fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Brysiewicz i Wspólnicy wzmacniają zespół ICT

W marcu do kancelarii Brysiewicz i Wspólnicy dołączył Jan Wosiura, tym samym rozbudowując zespół ICT o unikalne kompetencje i międzynarodowe doświadczenie zawodowe. Kancelaria podtrzymuje kierunek równomiernego rozwoju swoich wiodących specjalizacji.

Nasza praktyka koncentruje się na kompleksowej pomocy prawnej dla firm z branży ICT w kontaktach handlowych z klientami zagranicznymi, gdzie gros przychodów polskich programistów pochodzi właśnie z eksportu na rynki zachodnie. Doświadczenie Jana w najbardziej skomplikowanych modelach międzynarodowej dystrybucji oprogramowania jest naszą kolejną mocną kartą. Cieszę się, że kancelaria zyskała świetnego fachowca.

– podkreśla Mariusz Pniewski, lider zespołu prawa technologii informacyjno-komunikacyjnych.

Jan Wosiura, absolwent Akademii Leona Koźmińskiego, w trakcie swojej kariery negocjował z sukcesem wiele umów z podmiotami zagranicznymi ze szczególnym naciskiem na kontrakty ICT zawierane na prawie precedensowym (Anglia i Walia, Singapur, Nowy Jork, Kalifornia). Tak jak reszta zespołu, do którego dołączył, posługuje się biegle językiem IT i zna podstawy programowania, co pozwala mu na dobieranie szytych na miarę rozwiązań i dostosowanie ram prawnych do konkretnego produktu.

Zdobyte szlify zawodowe pozwoliły mi poznać wielkie korporacje „od środka”, wiem czego szukają u swoich dostawców oraz w jakich obszarach zazwyczaj otwierają pole do negocjacji z kontrahentami. Istotne jest dla mnie holistyczne podejście do oczekiwań Klienta w stosunku do obsługi prawnej.

– zapewnia Jan Wosiura.

Przed dołączeniem do kancelarii Brysiewicz i Wspólnicy, Wosiura pracował dla gigantów z grona Fortune500, wspierając usługi Klientów świadczone w modelu SaaS, a także szeroko pojęte zakupy IT.

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.