fbpx
       

Brysiewicz i Wspólnicy wzmacniają zespół ICT

W marcu do kancelarii Brysiewicz i Wspólnicy dołączył Jan Wosiura, tym samym rozbudowując zespół ICT o unikalne kompetencje i międzynarodowe doświadczenie zawodowe. Kancelaria podtrzymuje kierunek równomiernego rozwoju swoich wiodących specjalizacji.

Nasza praktyka koncentruje się na kompleksowej pomocy prawnej dla firm z branży ICT w kontaktach handlowych z klientami zagranicznymi, gdzie gros przychodów polskich programistów pochodzi właśnie z eksportu na rynki zachodnie. Doświadczenie Jana w najbardziej skomplikowanych modelach międzynarodowej dystrybucji oprogramowania jest naszą kolejną mocną kartą. Cieszę się, że kancelaria zyskała świetnego fachowca.

– podkreśla Mariusz Pniewski, lider zespołu prawa technologii informacyjno-komunikacyjnych.

Jan Wosiura, absolwent Akademii Leona Koźmińskiego, w trakcie swojej kariery negocjował z sukcesem wiele umów z podmiotami zagranicznymi ze szczególnym naciskiem na kontrakty ICT zawierane na prawie precedensowym (Anglia i Walia, Singapur, Nowy Jork, Kalifornia). Tak jak reszta zespołu, do którego dołączył, posługuje się biegle językiem IT i zna podstawy programowania, co pozwala mu na dobieranie szytych na miarę rozwiązań i dostosowanie ram prawnych do konkretnego produktu.

Zdobyte szlify zawodowe pozwoliły mi poznać wielkie korporacje „od środka”, wiem czego szukają u swoich dostawców oraz w jakich obszarach zazwyczaj otwierają pole do negocjacji z kontrahentami. Istotne jest dla mnie holistyczne podejście do oczekiwań Klienta w stosunku do obsługi prawnej.

– zapewnia Jan Wosiura.

Przed dołączeniem do kancelarii Brysiewicz i Wspólnicy, Wosiura pracował dla gigantów z grona Fortune500, wspierając usługi Klientów świadczone w modelu SaaS, a także szeroko pojęte zakupy IT.

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina i Wspólnicy sp.k..

[FM_form id="1"]