fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Ewa Biniewicz

=

Jestem aplikantką radcowską z doświadczeniem w doradztwie z obszaru energetyki, ochrony środowiska oraz nieruchomości, a także przy negocjowaniu i zawieraniu umów.

Ewa od czasu studiów zdobywała doświadczenie w renomowanych polskich i międzynarodowych kancelariach, gdzie zajmowała się zagadnieniami z zakresu m.in. prawa cywilnego, prawa administracyjnego oraz procedury cywilnej.

Brała udział w projektach związanych z działalnością na rynku regulowanym, procesem inwestycyjnym oraz transakcjami obrotu nieruchomościami.  Do jej zainteresowań zawodowych należą zagadnienia z zakresu prawa cywilnego, prawa budowlanego, energetyki oraz ochrony środowiska.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła Center for American Law Studies organizowane przez Uniwersytet Warszawski we współpracy z Georgia State University oraz Emory Law School. Pracowała jako wolontariuszka w Klinice Prawa UW w sekcji Medycznej. Jest aplikantką radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.