fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Hubert Zalewski

=

W bieżącej pracy wspieram Kancelarię przede wszystkim w sprawach z zakresu prawa karnego oraz sporów korporacyjnych.

Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w jednej z największych polskich kancelarii prawnych zajmującej się kompleksową obsługą przedsiębiorców. Do jego zainteresowań zawodowych i naukowych należy przede wszystkim prawo karne ze szczególnym uwzględnieniem tematyki przestępstw przeciwko obrotowi gospodarczemu.

Hubert jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Przygotowuje się do podjęcia nauki w ramach aplikacji adwokackiej. Podczas studiów ukończył Centrum Prawa Amerykańskiego organizowane przez Uniwersytet Warszawski we współpracy z Emory University School of Law oraz Georgia State University, a także Szkołę Prawa i Gospodarki Chin Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Przez cały okres studiów aktywnie działał na rzecz studentów reprezentując ich interesy zarówno w ramach Zarządu Samorządu Studentów WPiA UW, jak i w organach uczelnianych skupiających przedstawicieli wszystkich grup społeczności akademickiej, m. in. w Senacie UW oraz w Radzie Wydziału.