fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

“Kogeneracja gazowa – w przemyśle i ciepłownictwie” – Seminarium z udziałem r. pr. Jana Sakławskiego

Zapraszamy do udziału w V edycji seminarium: “Kogeneracja gazowa – w przemyśle i ciepłownictwie” z udziałem radcy prawnego Jana Sakławskiego, partnera kancelarii i  lidera praktyki energetyki i infrastruktury. Wydarzenie organizowane jest przez Powermeetings.eu.

Kogeneracja gazowa jest jednym z najczęściej wybieranych źródeł ciepła i energii w czasie dekarbonizacji polskiego przemysłu i ciepłownictwa. Jest to obecnie wraz z inwestycjami w odnawialne źródła energii bardzo mocno rozwijająca się technologia. W dużej mierze wynika to z efektywności energetycznej tego typu źródeł i co za tym idzie, w czasach coraz większych kosztów energii – płynących z niej oszczędności.

Podczas wydarzenia Jan Sakławski przedstawi główne założenia ustawy kogeneracyjnej.

Seminarium odbędzie się 21 lipca br. stacjonarnie w Warszawie oraz online.

Zachęcamy do rejestracji, która możliwa jest  TUTAJ

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.