fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Magdalena Lemanowicz

Magdalena w swojej dotychczasowej praktyce zajmowała się  kompleksową obsługą klienta – osób prawnych jak i osób fizycznych. Współpracowała w reprezentowaniu klientów w szczególności  w postępowaniach windykacyjnych, antywindykacyjnych, ubezpieczeniowych czy karnych.

Lubię wyzwania, dlatego jeszcze podczas studiów łączyłam pracę w kancelariach z poszerzaniem wiedzy i umiejętności w kołach naukowych i stowarzyszeniach organizując m.in. konferencje naukowe.

Swoje wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywała w kilku renomowanych kancelariach prawniczych, jak również udzielała się w ramach Fundacji Academia Iuris im. Macieja Bednarkiewicza.

W kancelarii wspiera zespół w zakresie bieżącej obsługi prawnej spółek oraz prowadzenia sporów korporacyjnych. Magdalena jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Znajomość języków obcych:

  • język angielski

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.