fbpx
       

Magdalena Lemanowicz

Magdalena w swojej dotychczasowej praktyce zajmowała się  kompleksową obsługą klienta – osób prawnych jak i osób fizycznych. Współpracowała w reprezentowaniu klientów w szczególności  w postępowaniach windykacyjnych, antywindykacyjnych, ubezpieczeniowych czy karnych.

Lubię wyzwania, dlatego jeszcze podczas studiów łączyłam pracę w kancelariach z poszerzaniem wiedzy i umiejętności w kołach naukowych i stowarzyszeniach organizując m.in. konferencje naukowe.

Swoje wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywała w kilku renomowanych kancelariach prawniczych, jak również udzielała się w ramach Fundacji Academia Iuris im. Macieja Bednarkiewicza.

W kancelarii wspiera zespół w zakresie bieżącej obsługi prawnej spółek oraz prowadzenia sporów korporacyjnych. Magdalena jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Znajomość języków obcych:

  • język angielski

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina i Wspólnicy sp.k..