fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Odszkodowanie za wypadek przy pracy zdalnej – na pytania słuchaczy odpowiada Malwina Kniaziuk

Pandemia sprawiła, że wielu z nas pracuje poza biurem i najczęściej wykonuje swoje obowiązki w domu. Co w przypadku, gdy podczas pracy zdalnej złamiemy rękę? Czy będzie to wypadek w miejscu pracy? Jakie prawa nam przysługują?

Na to ważne pytanie słuchacza odpowiada dziś na antenie Radia Zet w audycji “W Waszej Sprawie” aplikantka adwokacka w kancelarii BBS Malwina Kniaziuk.

Posłuchaj

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.