fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Monika Zglec, nową aplikantką radcowską w zespole Kancelarii Brysiewicz i Wspólnicy

Do zespołu Kancelarii Brysiewicz i Wspólnicy dołączyła Monika Zglec, aplikantka radcowska.

Monika zdobywała doświadczenie, zarówno w kancelarii prawnej oraz jako prawnik w wewnętrznych działach prawnych spółek zajmujących się ochroną osób i mienia oraz windykacją należności. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, magistrem prawa cum laude. Jako wolontariuszka udzielała porad prawnych w ramach działającej przy Uniwersytecie Warszawskim Klinice Prawa oraz Fundacji Academia Iuris. Interesuje się prawem korporacyjnym oraz prawem procesowym, dlatego przede wszystkim w tych obszarach wzmocni zespół kancelarii.

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.