fbpx
       

APLIKANT ADWOKACKI / APLIKANT RADCOWSKI ZESPÓŁ DS. ŚRODKÓW UNIJNYCH

Kancelaria Brysiewicz, Bokina i Wspólnicy jest dynamicznie rozwijającą się firmą prawniczą świadczącą pomoc prawną dla biznesu. Kancelarię buduje zespół doświadczonych ekspertów. 

Na tle innych kancelarii prawniczych, wyróżnia nas partnerskie podejście do współpracowników oraz zrozumienie ich potrzeb. Stawiamy na ich rozwój i wspieramy w realizacji pomysłów biznesowych. 

Obecnie do zespołu pomocy publicznej oraz środków unijnych poszukujemy kandydatów na stanowisko: 

 

APLIKANT ADWOKACKI / RADCOWSKI 

Oczekujemy: 

 • aplikanta adwokackiego / aplikanta radcowskiego I-II roku, względnie zdanego egzaminu na aplikację adwokacką / radcowską; 
 • co najmniej rocznego doświadczenia zawodowego w zakresie doradztwa prawnego w postępowaniach cywilnych, administracyjnych i sądowo administracyjnych; 
 • doświadczenie zawodowe i zainteresowanie prawem pomocy publicznej oraz środków unijnych będzie dodatkowym atutem; 
 • wzorowej organizacji pracy, samodzielności, skrupulatności, zaangażowania i odpowiedzialności za powierzone zadania; 
 • łatwości w nawiązywaniu kontaktów oraz umiejętności pracy w zespole; 
 • chęci rozwoju oraz poszerzania kompetencji. 

Oferujemy: 

 • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego; 
 • pracę w młodym zespole pod nadzorem doświadczonych ekspertów; 
 • wsparcie w budowaniu wizerunku eksperta na rynku usług prawniczych; 
 • atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość awansu w ramach struktur kancelarii; 
 • udział w konferencjach i szkoleniach, pakiet prywatnej opieki medycznej; 
 • koleżeńską atmosferę pracy. 

 

Aplikacje prosimy przesyłać na rekrutacja@bbs-legal.pl 

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. 

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Brysiewicz, Bokina i Wspólnicy Sp.k. z siedzibą w Warszawie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.” 

Dane osobowe udostępnione w ramach niniejszego procesu rekrutacji przetwarzane są przez spółkę Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na stanowisko aplikanta oraz kontaktu z Tobą w związku z ww. postępowaniem rekrutacyjnym. Udostępniając dane osobowe w ramach niniejszego postępowania oświadczasz, iż dane osobowe podawane są przez Ciebie dobrowolnie, oraz że są one zgodne z prawdą. Brak podania danych osobowych uniemożliwi udział w ww. postępowaniu rekrutacyjnym.  

Dane osobowe w ramach ww. procesu rekrutacyjnego przetwarzane są zgodnie z treścią klauzuli informacyjnej. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiana oraz żądania ich usunięcia poprzez kontakt e-mailowy pod adresem: iod@bbs-legal.pl 

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina i Wspólnicy sp.k..