fbpx
       

Dołącz do nas

Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się kancelarii prawnych w Warszawie. Nasz zgrany zespół tworzą prawnicy z wieloletnim doświadczeniem z różnych dziedzin prawa. Każdy z nas ma swoją specjalizację i posiada inne kompetencje. Stawiamy na pracę zespołową, a młodzi prawnicy, którzy do nas dołączają, już od pierwszych dni pracują ze starszymi kolegami i koleżankami, dzięki czemu od początku swojej kariery zdobywają praktyczne doświadczenie.

Działamy z pasją i determinacją. Jesteśmy partnerami dla biznesu, dlatego oprócz solidnej znajomości prawa, bardzo ważna jest dla nas umiejętność odniesienia jej do bieżącej sytuacji gospodarczej. Takie połączenie kompetencji umożliwia nam opracowywanie optymalnych rozwiązań ukierunkowanych na biznesowy cel naszych Klientów.

Na co dzień mierzymy się z wyzwaniami. Często podejmujemy się rozwiązywania nieoczywistych problemów prawnych, dlatego nasza praca wymaga także kreatywności i odwagi.

_C0A4286-Edit _C0A4286-Edit

Zależy nam, by do naszego zespołu dołączały osoby, które wyróżniają się ponadprzeciętnymi wynikami akademickimi oraz ciekawym doświadczeniem zawodowym. Szukamy osób aktywnych, otwartych, nieustannie szukających możliwości rozwoju, które chętnie angażują się w dodatkowe inicjatywy.

Kancelaria otwarta jest na osoby z bogatym doświadczeniem zawodowym, jak również te, które dopiero zaczynają budować swoją karierę. Zależy nam na rozwoju pracowników, dlatego wspieramy praktykantów oraz aplikantów oferując im elastyczne formy zatrudnienia, dzięki czemu mogą łączyć naukę z pracą. W przypadku każdego pracownika ustalamy indywidualną ścieżkę kariery, która pozwala mu zdobywać nowe kompetencje, doświadczenie i rosnąć razem z nami. Obce jest nam zjawisko „szklanego sufitu”. W naszym zespole najbardziej cenimy sobie wiedzę oraz zaangażowanie i to one dyktują tempo rozwoju zawodowego.

Jeśli chcesz dołączyć do naszej Kancelarii wyślij swoją aplikację na adres: rekrutacja@bbs-legal.pl. Może szukamy właśnie Ciebie!

Poznaj nas lepiej – obejrzyj spot!

Przejdź się z nami na wirtualny spacer po biurze BBS – Dzielna 60!

Proces rekrutacyjny:

1. Aplikacja
Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV na adres: rekrutacja@bbs-legal.pl i napisz na jakie stanowisko aplikujesz.

2. Analiza CV
Spośród nadesłanych aplikacji wybieramy Kandydatów, którzy spełniają wymagania wskazane w ogłoszeniu rekrutacyjnym. Spotykamy się z wybranymi Kandydatami.

3. Wstępna rozmowa kwalifikacyjna
Pierwsze spotkanie prowadzone jest przez potencjalnego przełożonego. Na tym etapie sprawdzamy wiedzę Kandydata z zakresu prawa, znajomość języków obcych oraz rozmawiamy o doświadczeniu zawodowym. Poznajemy też oczekiwania Kandydata.

4. Rozmowa z partnerem kancelarii
Kolejnym etapem jest spotkanie z jednym z partnerów Kancelarii, który po rozmowie z Kandydatem podejmie ostateczną decyzję.

5. Oferta pracy
Następnym krokiem jest przedstawienie wybranemu Kandydatowi oferty pracy.

6. Podziękowanie za udział w rekrutacji
Wszyscy Kandydaci biorący udział w rekrutacji otrzymują od nas informację zwrotną o zakończeniu postępowania rekrutacyjnego.

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina i Wspólnicy sp.k..