fbpx
       

O nas

 

Jesteśmy partnerami dla Twojego biznesu. Tworzymy zespół ekspertów w różnych dziedzinach prawa. Przez lata gromadziliśmy bagaż zawodowych doświadczeń, abyśmy mogli z niego czerpać w trosce o Twoje biznesowe cele, ale też – nie ukrywamy – naszą zawodową satysfakcję. Lubimy wyzwania. Lubimy trudne sprawy. Z pozoru „nie do wygrania”. Dlatego to właśnie „kryzysy” i wszelkie sytuacje podbramkowe są naszą specjalnością. Gdy tylko chwycimy za ster, masz nasze słowo, że zrobimy wszystko, co w  naszej mocy, aby wyprowadzić Cię nawet z największego sztormu. Jednak, aby bez szwanku pokonać kryzys, naszym wspólnym punktem wyjścia zawsze jest zaufanie. 

Każdy z nas ma swoją specjalizację i wnosi do zespołu inne kompetencje. Krzysztof Brysiewicz jest uznanym doradcą w zakresie pomocy publicznej i środków unijnych. Wojciech Bokina pomoże Ci w trudnym zadaniu restrukturyzacji firmy lub przeprowadzenia upadłości. Dr Magdalena Porzeżyńska jako radca prawny, ale także wykładowca akademicki, pozostaje całkowicie oddana zagadnieniom prawnym ochrony środowiska i prawu energetycznemu, zwłaszcza w zakresie OZE. Dodatkowo łączy tę wiedzę z praktyką prawa pomocy publicznej. Adwokat Bartłomiej Pietruszka rozwija departament prawa karnego, z naciskiem na biznesowy jego komponent – white-collar crime oraz przeciwdziałanie praniu pieniędzy. Maciej Wasilewski jest naszym liderem praktyki transakcyjnej, a Monika Bobrowicz, jedna ze współzałożycielek BBS, od początku funkcjonowania firmy nadzoruje sprawy HR, finansów i administracji.

W codziennej pracy, jak w życiu, stawiamy na stabilne relacje opierające się na wzajemnym zaufaniu. Dzięki temu znamy i rozumiemy Twój biznes – a przede wszystkim chcemy go rozumieć, aby dopasować indywidualną ścieżkę obsługi. Po pierwsze identyfikujemy kluczowe obszary prawne, które wymagają uwagi. Po drugie stawiamy diagnozę. Następnie wracamy do Ciebie z optymalnymi propozycjami wyprowadzenia Twojego biznesu z sytuacji kryzysowej. Wiodącym elementem każdej przygotowanej przez nas strategii jest ukierunkowanie na Twój biznesowy cel - Krzysztof Brysiewicz

ODPOWIEDNI PARTNER W BIZNESOWYM REJSIE ODPOWIEDNI PARTNER W BIZNESOWYM REJSIE

Łączy nas obrana ścieżka zawodowa i pasja, jaką jest żeglarstwo. Ten piękny sport nauczył nas pracy zespołowej, odwagi w podejmowaniu decyzji i determinacji. Z tą właśnie niezłomnością podchodzimy do spraw, z którymi się zawodowo mierzymy. Korzystając z naszych usług możesz być pewien, że wymienione wartości będą nam przyświecały.

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina i Wspólnicy sp.k..