fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

=

W Kancelarii kieruję praktyką transakcyjną. Doradzam w projektach share deal i asset deal na wszystkich etapach procedury transakcyjnej.

Maciej jest liderem praktyki transakcyjnej. Posiada doświadczenie w obszarze doradztwa korporacyjnego w zakresie tworzenia, przekształcania, łączenia, podziału oraz likwidacji podmiotów gospodarczych zarówno z udziałem kapitału polskiego, jak i zagranicznego. Przez siedem lat zdobywał doświadczenie w dużej polskiej kancelarii o międzynarodowym zasięgu. Realizował projekty dla branży technologicznej, przemysłowej, spożywczej oraz mediowej.

Doradza również przy restrukturyzacjach oraz transakcjach w sektorze prywatnym. Doradza Klientom na wszystkich etapach procedury transakcyjnej od dnia podpisania listu intencyjnego, przez due diligence, po negocjacje i przygotowanie stosownej dokumentacji. W Kancelarii Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy Maciej kieruje praktyką transakcyjną i korporacyjną. Doradza zarówno w bieżących kwestiach związanych z funkcjonowaniem spółek kapitałowych jak i w wielomilionowych transakcjach na rynku private equity. 

 

Jego wiedza i doświadczenie pozwalają na wypracowanie dla Klientów bezpiecznej formuły, a także zidentyfikowanie i eliminację potencjalnych ryzyk. Absolwent wydziału Prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Jest radcą prawnym wpisanym na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.