fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Magdalena Janik-Jabłońska

=

Świadczę wsparcie prawne dla Klientów w sprawach karnych i karno-skarbowych. Specjalizuję się w kwestiach przestępczości zorganizowanej i wyłudzeń podatkowych.

Magdalena posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych z zakresu prawa karnego, cywilnego i rodzinnego.
Specjalizuje się w prawie karnym oraz prawie karno-skarbowego. W ramach praktyki karnej zajmuje się wszystkimi czynnościami począwszy od prowadzenia tzw. wewnętrznych dochodzeń, poprzez postępowania przygotowawcze przed organami ścigania, na etapie wykonywania kary kończąc.

Uczestniczyła w postępowaniach karnych dotyczących kierowania zorganizowanymi grupami przestępczymi lub udziału w nich, prania brudnych pieniędzy, oszustw bankowych, łapownictwa biernego i czynnego, handlu narkotykami, fałszerstw oraz różnorakich form przestępstw skarbowych i oszustw podatkowych.
W obszarze jej zainteresowań znajduje się świadczenie pomocy prawnej na rzecz Klientów indywidualnych z obszaru prawa rodzinnego oraz prawa karnego.
Reprezentowała również klientów w ramach postępowań odszkodowawczych, spraw rozwodowych i spadkowych.

Magdalena jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz stypendystką programu Erazmus na Uniwersytecie Pompeu Fabra w Barcelonie. W Krajowej Szkole Sądownictwa i Prokuratury odbywała aplikację ogólną w latach 2010-2011.  Doświadczenie zawodowe zdobywała w warszawskich kancelariach prawnych, a także w sądach powszechnych.
W 2016 uzyskała uprawnienia adwokata, jest członkiem Okręgowej Izby Adwokackiej w Warszawie.