fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Monika Zglec

Wspieram zespół kancelarii w obszarze prawa korporacyjnego oraz procesowego.

Monika zajmuje się bieżącym doradztwem w zakresie prawa handlowego i sporów sądowych. Swoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w kancelarii prawnej, gdzie zajmowała się bieżącą obsługą prawną podmiotów działających na rynku paliw płynnych i w branży żywieniowej. Pracowała również w wewnętrznych działach prawnych spółek zajmujących się ochroną osób i mienia oraz windykacją należności.

Jako wolontariuszka udzielała porad prawnych w ramach działającej przy Uniwersytecie Warszawskim Klinice Prawa oraz Fundacji Academia Iuris. Do jej głównych zainteresowań należy prawo korporacyjne oraz prawo pracy.

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, magister prawa cum laude.

Więcej informacji

Znajomość języków obcych:

  • rosyjski

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.