fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Business Case Review – upadłość i restrukturyzacja

Szanowni Państwo,

koronawirus bez wątpienia wpłynie na wzrost składania przez przedsiębiorców wniosków restrukturyzacyjnych i upadłościowych. Część branż została zainfekowana przez niego całkowicie, jak branża hotelarska, gastronomiczna czy eventowa. Ale skutki odczujemy wszyscy, bo gospodarka to system naczyń połączonych, nie tylko w wymiarze krajowym, ale również europejskim i światowym. Dlatego dzisiaj tak ważne jest dzielenie się wiedzą w dziedzinie upadłości i restrukturyzacji. Wybór bowiem we właściwym czasie odpowiedniej procedury dostosowanej do konkretnego przedsiębiorstwa, z uwzględnieniem stopnia kryzysu i struktury kontrahentów (klientów), pomoże nam wszystkim w możliwie jak najłagodniejszym i możliwie jak najszybszym wyleczeniu naszej gospodarki z ogólnoświatowej infekcji. Nie ma co się łudzić – przy takim wirusie częstsze będą zarówno zgony przedsiębiorstw, jak i częstsze stany krytyczne oraz częstsze objawy chorobowe. Dlatego też tak bardzo ważne jest znalezienie doradców, którzy pozwolą przejść przez ten trudny okres oraz pozwolą zminimalizować straty.

Z nieskrywaną radością oddajemy Państwu niniejszy business case review opracowany przez uznanych nauczycieli akademickich oraz szanownych ekspertów z różnych dziedzin, którzy spotykają się na gruncie prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego. Walorem tego opracowania jest to, że wszystkie zagadnienia oparte są na naszych doświadczeniach zawodowych. Jednocześnie naszym założeniem nie było omówienie przedstawionych zagadnień językiem naukowym, ale językiem biznesu, czasami nie do uniknięcia językiem prawnym. Mamy nadzieję, że nasze zdobyte doświadczenia pomogą również w rozwiązaniu Państwa problemów, które niestety w związku z oddziaływaniem koronawirusa na gospodarkę będą pojawiać się częściej.

Życzymy Państwu przyjemnej lektury!

Zapisz się do newslettera, aby pobrać raport!

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.