fbpx
       

RECEPCJONISTKA

Kancelaria Brysiewicz & Wspólnicy jest dynamicznie rozwijającą się firmą prawniczą świadczącą pomoc prawną dla biznesu. Kancelarię buduje zespół doświadczonych ekspertów doradzających przy rozwiązywaniu największych i najbardziej złożonych sporów w Polsce.

Tym, co nas wyróżnia na tle innych kancelarii prawniczych, jest partnerskie podejście do współpracowników oraz zrozumienie ich potrzeb. Stawiamy na ich rozwój i wspieramy w realizacji pomysłu na siebie.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

RECEPCJONISTKA

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub związanym z obsługą klienta
  • samodzielności, skrupulatności, zaangażowania oraz odpowiedzialności za powierzone zadania
  • bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności organizacji, planowania i ustalania priorytetów, warunek konieczny
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów, umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • kreatywności w dążeniu do osiągnięcia założonych celówysokiej kultury osobistej

Oferujemy:

  • możliwość stałej, długoterminowej współpracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju
  • udział w szkoleniach, pakiet prywatnej opieki medycznej
  • przyjazną atmosferę pracy

Aplikacje prosimy przesyłać na rekrutacja@biw.legal

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Brysiewicz i Wspólnicy Sp.k. z siedzibą w Warszawie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Dane osobowe udostępnione w ramach niniejszego procesu rekrutacji przetwarzane są przez spółkę Brysiewicz i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na stanowisko recepcjonistki oraz kontaktu z Tobą w związku z ww. postępowaniem rekrutacyjnym. Udostępniając dane osobowe w ramach niniejszego postępowania oświadczasz, iż dane osobowe podawane są przez Ciebie dobrowolnie, oraz, że są one zgodne z prawdą. Brak podania danych osobowych uniemożliwi udział w ww. postępowaniu rekrutacyjnym.

Dane osobowe w ramach ww. procesu rekrutacyjnego przetwarzane są zgodnie z treścią klauzuli informacyjnej. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiana oraz żądania ich usunięcia poprzez kontakt e-mailowy pod adresem: iod@biw.legal

 

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina i Wspólnicy sp.k..