w renomowanych kancelariach prawnych, w których zajmowała się sprawami z zakresu prawa europejskiego, prawa cywilnego, prawa spółek oraz prawa procesowego.
w zakresie pozyskiwania finansowania ze środków publicznych i funduszy unijnych, współpracowała bezpośrednio z zarządem w zakresie bieżących spraw korporacyjnych oraz negocjacji handlowych, wprowadzała procedury compliance oraz RODO, a także wspierała zespół merytoryczny w procesach ubiegania się o dofinansowanie.
W Kancelarii aktywnie działa w sprawach związanych ze środkami unijnymi i pomocą publiczną, w szczególności w postępowaniach przed instytucjami udzielającymi dofinansowania oraz w sporach sądowych przed sądami administracyjnymi, cywilnymi
i karnymi. Doradza przy postępowaniach kontrolnych i zwrotowych, wspiera procesy przekształceń spółek będących beneficjentami środków unijnych oraz pomaga przy negocjacjach z organami administracji publicznej. Posiada również doświadczenie związane z procedurami dotyczącymi zamówień udzielanych w ramach projektów w szczególności w oparciu o zasadę konkurencyjności i Prawo zamówień publicznych. Małgorzata ma również doświadczenie w zagadnieniach z zakresu prawa gospodarczego, budowlanego, energetycznego i podatkowego.
Wraz z Zespołem Kancelarii współprowadziła szkolenia z zakresu dofinansowań unijnych
i pomocy publicznej dotyczące m.in. postępowań zwrotowych, zasad rozliczania Tarczy Finansowej Polskiego Funduszu Rozwoju, uchybień w trakcie realizacji projektów współfinansowanych ze środków unijnych. Małgorzata jest również współautorką kilkunastu publikacji, w tym m.in. komentarza do nowelizacji ustawy o efektywności energetycznej pod redakcją partnerów Kancelarii dr Magdaleny Porzeżyńskiej i Jana Sakławskiego oraz szeregu materiałów poświęconych tematyce środków unijnych i pomocy publicznej, w tym artykułu w Europejskim Przeglądzie Sądowym „Wpływ pandemii COVID-19 na realizację i rozliczanie projektów unijnych” (nr 1/2022) oraz cyklu w dzienniku Rzeczpospolita dotyczącego efektywności procedur zwrotowych w dofinansowaniach unijnych.
Małgorzata ukończyła studia na Uniwersytecie Warszawskim z wynikiem bardzo dobrym. Pracowała jako wolontariuszka w Klinice Prawa UW w sekcji Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych. W 2023 r. ukończyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie i uzyskała tytuł zawodowy adwokata.