fbpx
       

Asystent / Asystentka Biura

Kancelaria Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy jest dynamicznie rozwijającą się firmą prawniczą świadczącą pomoc prawną dla biznesu. Kancelarię buduje zespół doświadczonych ekspertów.

Na tle innych kancelarii prawniczych, wyróżnia nas partnerskie podejście do współpracowników oraz zrozumienie ich potrzeb. Stawiamy na ich rozwój i wspieramy
w realizacji pomysłów biznesowych.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ASYSTENT / ASYSTENTKA BIURA

Oczekujemy:

  • statusu studenta oraz min. 6 miesięcznego doświadczenia w pracy biurowej (recepcja, administracja)
  • samodzielności, skrupulatności, zaangażowania oraz odpowiedzialności za powierzone zadania
  • bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności organizacji, planowania i ustalania priorytetów, warunek konieczny
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów, umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • kreatywności w dążeniu do osiągnięcia założonych celów
  • wysokiej kultury osobistej

 

Oferujemy:

  • możliwość stałej, długoterminowej współpracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • udział w szkoleniach, pakiet prywatnej opieki medycznej
  • przyjazną atmosferę pracy oraz wiele innych pozapłacowych benefitów

 

Aplikacje prosimy przesyłać na rekrutacja@bbs-legal.pl

 

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy Sp.k. z siedzibą w Warszawie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Dane osobowe udostępnione w ramach niniejszego procesu rekrutacji przetwarzane są przez spółkę Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na stanowisko aplikanta oraz kontaktu z Tobą w związku z ww. postępowaniem rekrutacyjnym. Udostępniając dane osobowe w ramach niniejszego postępowania oświadczasz, iż dane osobowe podawane są przez Ciebie dobrowolnie, oraz, że są one zgodne z prawdą. Brak podania danych osobowych uniemożliwi udział w ww. postępowaniu rekrutacyjnym.

Dane osobowe w ramach ww. procesu rekrutacyjnego przetwarzane są zgodnie z treścią klauzuli informacyjnej. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiana oraz żądania ich usunięcia poprzez kontakt e-mailowy pod adresem: iod@bbs-legal.pl

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina i Wspólnicy sp.k..