fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Małgorzata Woźniak

=

Jestem aplikantką adwokacką z doświadczeniem w obszarze finansowania publicznego, prawa spółek i prawa procesowego. Zajmuję się także obsługą prawną przedsiębiorstw zarówno w przy negocjowaniu i zawieraniu umów, jak również w sprawach z obszaru prawa pracy i regulacji wewnętrznych

Małgorzata zdobywała doświadczenie zawodowe podczas studiów, pracując w kancelariach prawnych, w których zajmowała się sprawami z zakresu prawa cywilnego, prawa spółek oraz prawa procesowego.

Jako samodzielny prawnik w jednej ze spółek zajmujących się doradztwem w zakresie pozyskiwania finansowania ze środków publicznych i funduszy unijnych, współpracowała bezpośrednio z zarządem w zakresie bieżących spraw korporacyjnych oraz negocjacji handlowych, wprowadzała procedury compliance oraz RODO, a także wspierała zespół merytoryczny w procesach ubiegania się o dofinansowanie. Wśród jej zainteresowań zawodowych można wymienić prawo korporacyjne, prawo pracy, tematykę związaną z funduszami unijnymi i pozyskiwaniem pomocy publicznej oraz międzynarodowe prawo postępowania cywilnego, w szczególności zagadnienie jurysdykcji krajowej.

Małgorzata ukończyła studia na Uniwersytecie Warszawskim z wynikiem bardzo dobrym. Pracowała jako wolontariuszka w Klinice Prawa UW w sekcji Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych. Jest aplikantką adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie, a także uczestniczką i prelegentką ogólnopolskich konferencji naukowych o tematyce prawnoprocesowej.