fbpx
       

Pierwszy w Polsce raport nt. postępowań zwrotowych

Nowy portal
stworzony
dla
biznesu

Tarcza Finansowa PFR:
Q&A

Jak uzyskać odszkodowanie
za lockdown?

Instrukcja na wypadek:
zatrzymania,
przeszukania,
tymczasowego
aresztowania

Odpowiedni partner w biznesowym rejsie

O nas

Jesteśmy partnerami dla biznesu. Kancelarię tworzą eksperci z różnych dziedzin prawa z wieloletnim doświadczeniem. Połączyliśmy siły, aby dostarczać Klientom kompleksowe rozwiązania i wspierać ich w realizacji założonych celów. Stawiamy na długoterminowe relacje z naszymi Klientami opierające się na wzajemnym zaufaniu. Dzięki temu znamy i rozumiemy ich biznes.

Identyfikujemy kluczowe obszary prawne, które wymagają uwagi i wracamy z optymalnymi propozycjami rozwiązań. Wiodącym elementem każdej przygotowanej przez nas strategii jest zawsze ukierunkowanie na biznesowy cel Klienta. Łączy nas obrana ścieżka zawodowa, ale także pasja, jaką jest żeglarstwo. Ten sport nauczył nas pracy zespołowej, odwagi w podejmowaniu decyzji i determinacji w dążeniu do celu. Korzystając z naszych usług możesz być pewien, że to właśnie te wartości będą nam przyświecały.

Poznaj nas lepiej – obejrzyj spot!

Zaufali nam

[gs_logo]

Aktualności

Czy można wykreować przestępcę gospodarczego?

23 maja 2024

Adwokat Bartłomiej Pietruszka dla Dziennika Gazety Prawnej

Cykl ekspercki: Polityka AML/CFT

16 maja 2024

Cykl praktycznych informacji na temat prowadzenia polityki przeciwdziałania praniu pieniędzy i zwalczania finansowania terroryzmu.

Klauzula TAG ALONG

13 maja 2024

Popularne rozwiązanie stosowane w umowach inwestycyjnych regulujące zagadnienie rozporządzania udziałami w kontekście ochrony interesów pozostałych wspólników.