fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Artykuł mec. Wojciecha Bokiny w nowym numerze “Doradcy Restrukturyzacyjnego”

W ostatnim numerze kwartalnika “Doradca restrukturyzacyjny” pojawił się artykuł współautorstwa mec. Wojciecha Bokiny: Istnienie tylko jednej wierzytelności a odpowiedzialność na podstawie art. 116 § 1 pkt 1 Ordynacji podatkowej za niezłożenie wniosku o ogłoszenie upadłości członka zarządu Sp. z o.o. lub S.A.

W publikacji mec. Wojciech Bokina omawia m.in. przepisy nakładające obowiązek złożenia wniosku o ogłoszenie upadłości, za którego niewykonanie ustawodawca przewidział określone sankcje, a także orzecznictwo w tym zakresie.

Publikacja dostępna na stronie Krajowej Izby Doradców Restrukturyzacyjnych 

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.