fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Artykuł r. pr. dr Magdaleny Porzeżyńskiej oraz apl. adw. Małgorzaty Woźniak w Europejskim Przeglądzie Sądowym

W najnowszym numerze „Europejskiego Przeglądu Sądowego”  ukazał się artykuł naszych ekspertek zespołu środków unijnych i pomocy publicznej r. pr. dr Magdalena Porzeżyńska i apl. adw. Małgorzata Woźniak pt. „Wpływ pandemii COVID-19 na realizację i rozliczanie projektów unijnych”.

Europejski Przegląd Sądowy – Nr 1/2022 [196] dostępny jest TUTAJ

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.