fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Czy otwarcie postępowania restrukturyzacyjnego lub upadłościowego w ciągu 12 miesięcy od przyznania pomocy publicznej związanej z Covid-19 powoduje konieczność zwrotu dotacji?

W najnowszym wydaniu “Doradcy restrukturyzacyjnego” nr 21 (3/2020) pojawił się artykuł autorstwa Wojciecha Bokiny, Małgorzaty Woźniak i  Magdaleny Michalik, który odpowiada na zawarte w tytule publikacji pytanie.

W przestrzeni publicznej można często spotkać się z twierdzeniami, że złożenie wniosku o ogłoszenie upadłości lub wniosku restrukturyzacyjnego implikuje opisaną sytuację. Ale czy rzeczywiście tak jest? Zachęcamy do lektury!

Przejdź do spisu treści kwartalnika nr 21 (3/2020)

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.