fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Do naszego zespołu dołączył w charakterze of counsel prof. dr hab. Rafał Poździk

Niezwykle miło nam poinformować, że do naszego zespołu dołączył w charakterze of counsel prof. dr hab. Rafał Poździk, radca prawny, uznany ekspert z zakresu pomocy publicznej i funduszy unijnych. Rafał Poździk jest profesorem Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie specjalizującym się obok funduszy unijnych także w prawie unijnym, informatyzacji administracji publicznej, prawie administracyjnym i postępowaniu sądowym przed sądami administracyjnymi.

Od dłuższego czasu dojrzewała we mnie decyzja, aby zaangażować się w systemową pomoc prawną wnioskodawcom i beneficjentom funduszy unijnych. Jestem niezwykle szczęśliwy, że będę mógł wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie w ramach współpracy z Kancelarią Brysiewicz i Wspólnicy, lidera rynku pomocy prawnej w zakresie funduszy unijnych.

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.