fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

“Energetyka – nowelizacja ustawy o efektywności energetycznej” – zapraszamy do udziału w webinarze, który poprowadzi r.pr. Jan Sakławski

Zapraszamy Państwa do udziału w webinarze, który odbędzie się już 13 maja. Porozmawiamy o najważniejszych zmianach w zakresie ustawy o efektywności energetycznej, zaczynając od genezy i przyczyn nowelizacji przez najważniejsze modyfikacje i zmiany, a kończąc na różnicach w nakładaniu kar.

Webinar organizujemy wspólnie z Business Center Club. Udział jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona.

Rejestracja możliwa jest TUTAJ

Zapraszamy!

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.