fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Firmom zainfekowanym koronawirusem grożą postępowania restrukturyzacyjne i upadłościowe

Koronawirus bez wątpienia wpłynie na liczbę składanych przez przedsiębiorców wniosków restrukturyzacyjnych i upadłościowych.

Część branż została zainfekowana przez niego całkowicie, jak branża hotelarska, gastronomiczna czy eventowa. Jednak, z całą pewnością ekonomiczne skutki epidemii odczujemy wszyscy, bo gospodarka to system naczyń połączonych, nie tylko w wymiarze krajowym, ale również europejskim i światowym.

Więcej o tym jaki wpływ na gospodarkę będzie miał koronawirus mówi Wojciech Bokina dla Outsourcing Portal oraz Prawo.pl

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.