fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Informacja – biuro Kancelarii zamknięte w czwartek 24 grudnia 2020

Uprzejmie informujemy, iż biuro Kancelarii Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy w Wigilię, dnia 24 grudnia br., będzie zamknięte.

Jednocześnie, wszystkim naszym Klientom, Partnerom biznesowym i Współpracownikom składamy życzenia zdrowych, wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku, obfitującego w same sukcesy!

kartka boże narodzenie 2020 kartka boże narodzenie 2020

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.