fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Integracja zespołu. 2 września biuro BBS będzie zamknięte

Szanowni Klienci i Partnerzy. Dnia 2 września cały zespół Kancelarii udaje się na wyjazd integracyjny związany ze świętowaniem 5-lecia firmy. W związku z powyższym, nasze biuro na Dzielnej 60 pozostaje w ten dzień zamknięte.

W razie pilnej sprawy prosimy o kontakt telefoniczny bezpośrednio z prawnikiem.

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.