fbpx
       

Jesteśmy na Spotify – ruszył cykl podcastów „Ster na PRAWO”

W lutym wystartował nowy projekt BBS – uruchomiliśmy nowy kanał komunikacji z naszymi odbiorcami dedykowany podcastom, w którym będziemy publikować wywiady w ramach cyklu Ster na PRAWO. Rozmowy będzie prowadziła Sylwia Zajdel-Goleniowska.

Do naszego studio będziemy zapraszać ekspertów w różnych dziedzinach prawa, a nasze pytania będą odzwierciedlać „ciekawość ulicy”, stąd słowo „inkluzywność”, które pojawia się w naszym podcastowym intro.

 

Mimo oczywistej ekspozycji na tematy prawnicze z racji wykonywanego zawodu, nadal jestem laikiem i nie boję się zadawać "naiwnych" - być może dla niektórych - pytań. W naszych "pogadankach" postaramy się unikać branżowego języka, żargonu prawniczego, a jeśli zdarzy się trudniejszy z mojego punktu widzenia termin, nie omieszkam dopytać mojego rozmówcę o wyjaśnienie. Tak jest! Dociekliwość – to mój obrany punkt honoru

-mówi Sylwia Zajdel-Goleniowska, odpowiadająca w kancelarii za wdrażanie projektów komunikacyjnych i marketingowych.

podcast_YT_wideo_Ster na prawo_BBS podcast_YT_wideo_Ster na prawo_BBS

Zapraszamy do śledzenia nas na:

Kolejne odcinki publikujemy w trybie cotygodniowym. Aktualnie dostępne rozmowy:

  • Krajobraz po bitwie – stan branży po ustawach zamrażających ceny energii (gość: Jan Sakławski)
  • Fundacja rodzinna – nowość w polski prawie (gość: Wojciech Bokina)
  • Stalking – nie tylko problem celebrytów (gość: Magdalena Sienkiewicz)

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina i Wspólnicy sp.k..