fbpx
       

Kancelaria BiW z nowymi wspólnikami na pokładzie zmienia nazwę na BBS i Wspólnicy

Kancelaria Brysiewicz i Wspólnicy honorując wkład w rozwój firmy r. pr. i doradcy restrukturyzacyjnego Wojciecha Bokiny oraz r. pr. Jana Sakławskiego rozszerza swoją oficjalną nazwę, zmieniając jej brzmienie na Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy. Jednocześnie z dniem 19 października 2020 r. do grona wspólników dołączają także r. pr. dr Magdalena Porzeżyńska, od ponad roku współkierująca departamentem środków unijnych i pomocy publicznej oraz adw. Bartłomiej Pietruszka, szef departamentu white-collar crime. Zmiana koncentruje się głównie na warstwie identyfikacji wizualnej, bez wnikania w tożsamość marki, jej wartości czy kulturę organizacyjną.

W październiku br. na mapie prawniczej Polski pojawia się nowa odsłona znanej już marki – lidera usług w kategorii środków unijnych i pomocy publicznej. Spółka nie zwalnia tempa ani miejsca wśród kancelarii biznesu. Kierownictwo firmy zwraca szczególną uwagę na sprawiedliwy, podyktowany wynikami i wzorcową postawą dostęp do najwyższych stanowisk. Ze względu na oczywistą modyfikację akronimu nazwy kancelarii związanej z nowym składem personalnym, zmienia się również logotyp oraz adres strony internetowej wraz ze schematem adresów mailowych. Pozostałe dane rejestrowe pozostają jednak niezmienione.

Zmiany osobowe, które pociągnęły za sobą odświeżenie wizerunku kancelarii, wynikają z naturalnego rozwoju firmy i zespołu ją współtworzącego. Wyniki, które osiąga spółka są wypadkową kompetencji, zaangażowania i indywidualnego wzrostu zawodowego jej pracowników. Dzięki temu właśnie kancelaria Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy realizuje, a często wręcz przekracza zakładane w ramach strategii cele biznesowe. Ponadprzeciętne sukcesy prawników kancelarii w połączeniu z prezentowaną wysoką świadomością komunikacyjną i aktywną postawą w zakresie działań wspierających marketing firmy, są zauważane i adekwatnie nagradzane.

Od początku budowania kancelarii i zespołu ekspertów, który w ciągu trzech lat urósł o przeszło 200%, wiedzieliśmy, że chcemy stworzyć miejsce otwarte na współpracę, świeże pomysły i odwagę. W ocenie pracowników i decyzjach personalnych rzutujących na przyszłość spółki, zwracamy uwagę nie tylko na merytoryczną jakość pracy z Klientem, ale także aktywność i biegłość komunikacyjną, umiejętności sprzedażowe, wyczucie biznesowe czy też działalność naukową. Wierzymy, że siła naszej kancelarii to suma siły marek osobistych naszych prawników, którzy konsekwentnie i zgodnie z najnowszymi trendami, dbają o swój tzw. profil publiczny. Obecność moich wspólników, Wojciecha Bokiny i Jana Sakławskiego, w nowej nazwie firmy, to jedynie zewnętrzne przypieczętowanie stanu rzeczy, który określa naszą działalność biznesową od samego jej startu. Markę wypracowaliśmy razem, każdy w zakresie swojej specjalizacji i w tym układzie podejmujemy wszystkie związane z nią decyzje

wyjaśnia r. pr. i partner zarządzający BBS i Wspólnicy, Krzysztof Brysiewicz.

Do tego grona, w uznaniu zasług dla rozwoju kancelarii, zostali zaproszeni dr Magdalena Porzeżyńska i adw. Bartłomiej Pietruszka, którzy są wybitnymi ekspertami w swoich dziedzinach. Dr Magdalena Porzeżyńska jest radcą prawnym o dwutorowej specjalizacji, zajmującym się prawem ochrony środowiska i prawem energetycznym, zwłaszcza w zakresie OZE, łączącym tę wiedzę z praktyką prawa pomocy publicznej. Doradza Klientom m.in. w kwestiach programów wsparcia energii odnawialnej. Jednocześnie jest doktorem nauk prawnych, od lat zaangażowanym w działania edukacyjne oraz cenionym pracownikiem naukowym Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Adwokat Bartłomiej Pietruszka zajmuje się w kancelarii sporami sądowymi oraz prawem karnym, w szczególności tzw. white-collar crime. Jego doświadczenie pozwala na pełną analizę zagadnień związanych z przestępczością gospodarczą i niwelowaniem ryzyka ponoszenia odpowiedzialności karnej. Uczestniczył w postępowaniach karnych dotyczących niegospodarności zarządu, przekupstw menedżerskich, przestępstw przeciwko wierzycielom, prania brudnych pieniędzy, oszustw bankowych, zakłócania przetargów publicznych, cyberprzestępczości oraz oszustw dotyczących papierów wartościowych.

Cieszymy się, że mocno zasłużeni dla firmy, ale też cenieni w środowisku prawnicy dołączają do zespołu wspólników. Tym samym pokazujemy, że nie ma u nas ani szklanego sufitu, ani barier wiekowych, a ponadprzeciętne wyniki, unikalne doświadczenie i ekspercka wiedza otwierają furtkę, dając możliwość imiennego reprezentowania i współdecydowania o losach spółki

– komentuje r. pr. Wojciech Bokina, partner, szef departamentu prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego BBS.

Nowi wspólnicy na pokładzie to nowy rozdział w życiu firmy i więcej oryginalnego spojrzenia, które od początku bardzo sobie cenimy. Życzę mecenasom dalszej wytrwałości w realizacji osobistych celów i satysfakcji ze wzmocnionej pozycji zawodowej

– dodaje r. pr. Jan Sakławski, partner, kierujący departamentem prawa energetycznego i infrastruktury.

Kancelaria przygotowała w ramach kampanii informacyjnej materiał wideo, w którym przedstawia nowych wspólników. Wszystkie zmiany wchodzą w życie od 19 października 2020 r.

ZOBACZ WIDEO I POZNAJ NOWYCH WSPÓLNIKÓW BBS!

 

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina i Wspólnicy sp.k..