fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Kancelaria Brysiewicz, Bokina, Sakławski członkiem wspierającym Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych

Kancelaria Brysiewicz, Bokina, Sakławski dołączyła do  najliczniejszego w Polsce grona ekspertów i praktyków elektromobilności zrzeszonych w PSPA. 

Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych to największa organizacja branżowa, kreująca rynek elektromobilności i technologii wodorowych w Polsce i w regionie CEE.

Zrzesza ponad sto dwadzieścia przedsiębiorstw, będąc trzecią pod względem liczby zrzeszonych podmiotów prawnych organizacją branżową w Europie, które wspólnie działają na rzecz ukształtowania odpowiedniego otoczenia gospodarczego i prawnego, pozwalającego na dynamiczny rozwój zero- i niskoemisyjnych technologii w transporcie.

Od początku istnienia PSPA realizuje projekty badawcze, techniczne i edukacyjne, we współpracy z administracją, przemysłem i społeczeństwem, które wspierają uczestników rynku elektromobilności w Polsce i przyczyniają się do zwiększenia wykorzystania paliw alternatywnych w transporcie.

 

 

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.