fbpx
       

Kancelaria Brysiewicz, Bokina, Sakławski członkiem wspierającym Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych

Kancelaria Brysiewicz, Bokina, Sakławski dołączyła do  najliczniejszego w Polsce grona ekspertów i praktyków elektromobilności zrzeszonych w PSPA. 

Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych to największa organizacja branżowa, kreująca rynek elektromobilności i technologii wodorowych w Polsce i w regionie CEE.

Zrzesza ponad sto dwadzieścia przedsiębiorstw, będąc trzecią pod względem liczby zrzeszonych podmiotów prawnych organizacją branżową w Europie, które wspólnie działają na rzecz ukształtowania odpowiedniego otoczenia gospodarczego i prawnego, pozwalającego na dynamiczny rozwój zero- i niskoemisyjnych technologii w transporcie.

Od początku istnienia PSPA realizuje projekty badawcze, techniczne i edukacyjne, we współpracy z administracją, przemysłem i społeczeństwem, które wspierają uczestników rynku elektromobilności w Polsce i przyczyniają się do zwiększenia wykorzystania paliw alternatywnych w transporcie.

 

 

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina i Wspólnicy sp.k..