fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Kolejny wielki sukces Kancelarii Brysiewicz Bokina Sakławski i Wspólnicy!

Zajęliśmy III miejsce w 20. Rankingu Kancelarii Prawniczych w Kategorii Najlepsza Strona Internetowa.

Konkurowaliśmy z 130 prawniczymi witrynami, które zostały ocenione pod kątem innowacji i estetyki. W porównaniu do rankingu z ubiegłego roku, awansowaliśmy, aż o 5 miejsc. Jest to dla nas wielkie osiągnięcie.

Ponadto usytuowaliśmy się na 102 pozycji pośród Kancelarii w Polsce z największą ilością zatrudnianych prawników – w porównaniu do Rankingu z 2021 r. jest to awans aż o 41 miejsc.

Nie zamierzamy jednak spoczywać na laurach. Podobne sukcesy motywują nas do dalszej pracy i rozwoju.

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.