fbpx
       

Komentarz do nowej ustawy wdrożeniowej pod redakcją prof. Rafała Poździka już dostępny na rynku

Na rynku ukazał się przedpremierowo Komentarz do tzw. nowej ustawy wdrożeniowej regulującej realizację projektów z udziałem funduszy unijnych w perspektywie finansowej 2021-2027. Publikacja wydana nakładem Wolters Kluwer Polska pod redakcją prof. Rafała Poździka oraz prof. Macieja Perkowskiego jest dziełem kilkunastu współautorów, wśród których znaleźli się eksperci kancelarii – radca prawny dr Magdalena Porzeżyńska oraz aplikantka adwokacka Małgorzata Woźniak.

Komentarz z pewnością posłuży zarówno beneficjentom realizującym projekty przy wsparciu środków unijnych, jak i podmiotom monitorującym i rozliczającym te projekty. Będzie też dodatkową praktyczną wykładnią dla sądów. Szeroki przekrój autorów poszczególnych części publikacji – od naukowców przez prawników-praktyków po przedstawicieli administracji – gwarantuje wyczerpujące podejście do tematu.

Z szerszym opisem publikacji można zapoznać się na stronie wydawnictwa.

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina i Wspólnicy sp.k..