fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Komentarz do nowej ustawy wdrożeniowej pod redakcją prof. Rafała Poździka już dostępny na rynku

Na rynku ukazał się przedpremierowo Komentarz do tzw. nowej ustawy wdrożeniowej regulującej realizację projektów z udziałem funduszy unijnych w perspektywie finansowej 2021-2027. Publikacja wydana nakładem Wolters Kluwer Polska pod redakcją prof. Rafała Poździka oraz prof. Macieja Perkowskiego jest dziełem kilkunastu współautorów, wśród których znaleźli się eksperci kancelarii – radca prawny dr Magdalena Porzeżyńska oraz aplikantka adwokacka Małgorzata Woźniak.

Komentarz z pewnością posłuży zarówno beneficjentom realizującym projekty przy wsparciu środków unijnych, jak i podmiotom monitorującym i rozliczającym te projekty. Będzie też dodatkową praktyczną wykładnią dla sądów. Szeroki przekrój autorów poszczególnych części publikacji – od naukowców przez prawników-praktyków po przedstawicieli administracji – gwarantuje wyczerpujące podejście do tematu.

Z szerszym opisem publikacji można zapoznać się na stronie wydawnictwa.

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

[FM_form id="1"]