fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Komentarz Jana Sakławskiego na temat wzrostu cen energii elektrycznej

W tym roku ceny prądu wzrosną. Dla gospodarstw domowych przewidziane są rekompensaty, ale przedsiębiorcy będą w gorszej sytuacji. O tym jak wysokie będą to podwyżki i jak wpłyną na sytuacje przedsiębiorstw opowiedział Jan Sakławski w wywiadzie dla Newseria https://biznes.newseria.pl/news/w-tym-roku-wzrosna-ceny,p1747750860

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.