fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Komentarz radcy prawnego Krzysztofa Brysiewicza dla TVP Info

W programie “Nie da się ukryć” na antenie TVP Info Krzysztof Brysiewicz, radca prawny i partner zarządzający w Kancelarii BBS, skomentował umiejętne wydatkowanie przez Polskę funduszy unijnych. 

"Jako kraj członkowski już w trzeciej perspektywie finansowej jesteśmy w ścisłej europejskiej czołówce jeśli chodzi o tzw. absorbcję środków, czyli wydatkowanie środków, które zostały nam przyznane w ramach poszczególnych perspektyw” – powiedział Krzysztof Brysiewicz

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.