fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Kompresja plików w zamówieniach publicznych – artykuł Kamili Mizerackiej

Załącznik do rozporządzenia w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych przewiduje 4 formaty kompresji plików.

  • Czy to oznacza, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego Wykonawca może złożyć ofertę korzystając jedynie z tego katalogu możliwości?
  • Co może się stać, gdy Zamawiający otrzyma ofertę skompresowaną z formacie spoza tej listy?

W najnowszym numerze dwumiesięcznika „Zamawiający. Zamówienia publiczne w praktyce.” Kamila Mizeracka bierze ten problem pod lupę na przykładzie jednego z orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej.

ZOBACZ spis treści numeru 44/2020

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.