fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Mec. Jan Sakławski w biuletynie gospodarczym Instytutu Jagiellońskiego

Jeśli wierzyć słowom ekspertów, pandemia na szczęście nie uderzyła w bezpieczeństwo energetyczne Polski, jednak może stać się katalizatorem transformacji energetycznej. Jakie zatem zmiany mogą nastąpić? Co się zmieni? 

W majowym wydaniu biuletynu gospodarczego “Rynek Opinii” Instytutu Jagiellońskiego pojawia się komentarz mec. Jana Sakławskiego, który analizuje zagadnienie wpływu pandemii na energetykę przemysłową, stawiając tezę, iż będzie ona potrzebowała czasu, aby wrócić do stanu sprzed wydarzeń ostatnich miesięcy.

Zobacz biuletyn gospodarczy “Rynek opinii” IJ

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.