fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Mec. Magdalena Porzeżyńska laureatką Konkursu dla Młodych Prawników – Rising Stars 2020

Dr Magdalena Porzeżyńska znalazła się w pierwszej 10-tce IX edycji Konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2020, organizowanego przez wydawnictwo Wolters Kluwer pod patronatem Dziennika Gazety Prawnej i portalu prawo.pl. To kolejne wyróżnienie w błyskawicznie rozwijającej się karierze mecenas.

Choć konkurencja była bardzo wymagająca, reprezentantka naszej Kancelarii pokonała prawie 30 finalistów, zajmując 8 miejsce w rankingu. Wyniki zostały ogłoszone dziś, 15 grudnia, na uroczystej Gali, która ze względów epidemiologicznych odbyła się tym razem i po raz pierwszy zdalnie. Mieliśmy okazję poznać bliżej sylwetki laureatów, którzy w krótkich autoprezentacjach wideo opowiedzieli o swojej pracy i dokonaniach. Dla zespołu, na co dzień współpracującego z mecenas Porzeżyńską, to wyróżnienie nie jest jednak żadną niespodzianką. Wierzymy, że to dopiero początek!

Gratulujemy wszystkim laureatom i dziękujemy Kapitule!

ZOBACZ LISTĘ LAUREATÓW NA PRAWO.PL 

FILM PREZENTUJĄCY MAGDALENĘ PORZEŻYŃSKĄ 

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.