fbpx
       

Monika Bobrowicz nominowana partnerem w kancelarii BBS

W kancelarii BBS mamy głęboko zakorzenione przeświadczenie, że jeśli budować silne, sprawnie działające zespoły, to tylko różnorodne. Z wielkim szacunkiem podchodzimy do kompetencji, których uzupełnieniem są chociażby wysoka kultura osobista, znajomość branży i procesów czy świetna organizacja pracy. Monika Bobrowicz, która od początku funkcjonowania firmy, w roli dyrektora HR i administracji, dba o funkcjonowanie biura kancelarii na każdym możliwym szczeblu, została właśnie ogłoszona partnerem. Doceniliśmy jej niebagatelny wkład w powstanie i rozwój marki od 5 lat odnoszącej sukcesy na rynku prawniczym w Polsce.

Monika Bobrowicz jest związana z firmą od początku jej istnienia, wchodząc w skład gremium założycielskiego kancelarii. Awans na pozycję partnera stanowi w przypadku Moniki naturalny etap rozwoju kariery zawodowej w środowisku prawniczym, w którym od lat szlifuje swój warsztat managera usług prawniczych. Tym samym, jako szczególnie wartościowy dla firmy pracownik, dołącza ona do Krzysztofa Brysiewicza, Wojciecha Bokiny, Jana Sakławskiego, dr Magdaleny Porzeżyńskiej, Bartłomieja Pietruszki oraz Macieja Wasilewskiego, tworzących zespół partnerów.

Nominacja dla Moniki jest wyrazem podziękowania i uhonorowania jej ciężkiej pracy oraz ponadprzeciętnych zdolności managerskich. Mimo, że Monika nie posiada tytułu prawnika, to będąc odpowiedzialną za całokształt procesów wewnątrz firmy, z uwzględnieniem doboru pracowników czy partnerów biznesowych, miała i ma niebagatelny wpływ na to, w jakim miejscu rozwoju obecnie się znajdujemy. Przywiązujemy dużą wagę do wyrównywania szans kobiet w środowisku prawniczym. Zawsze jednak na pierwszym miejscu stawiamy profesjonalizm i to on, poparty sukcesami zawodowymi, jest dla nas kompasem we wszelkich ruchach kadrowych czy strukturalnych

– komentuje Krzysztof Brysiewicz, partner zarządzający kancelarii BBS i Wspólnicy.

Monika Bobrowicz ukończyła Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz studia podyplomowe w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte w renomowanych kancelariach prawnych. W swojej codziennej pracy koordynuje takie obszary działania firmy jak finanse, administracja, komunikacja oraz employer branding. Odpowiada także za kluczowe sprawy organizacyjne i kadrowe. W obszarze jej zainteresowań zawodowych znajduje się prawo pracy i wszystkie dziedziny z nim związane. Po pracy oddaje się z kolei sportom oraz projektowaniu wnętrz, co również miało przełożenie na życie firmy – dzięki Monice biuro BBS zyskało swój ostateczny kształt wizualny.

Dołączenie do grona partnerów jest dla mnie wielkim przywilejem i zaszczytem. Uczestniczyłam w tworzeniu marki, obserwuję dynamikę jej rozwoju od samego początku, dlatego traktuję nasze biuro na Dzielnej oraz współtworzący BBS zespół, jako swoiste ukoronowanie moich kilkuletnich starań. Dziękuję wszystkim moim kolegom i koleżankom za nieustanne wsparcie, a partnerom za okazane zaufanie

– mówi Monika Bobrowicz, nowy partner kancelarii BBS i Wspólnicy.

W czerwcu br. Monika została także wyróżniona w IV edycji Konkursu „Pracownik Roku” w kategorii „Filar Organizacji”, organizowanego przez Business Centre Club.

Monika jest tytanem pracy. Do każdego zadania podchodzi z niezwykłą skrupulatnością i odpowiedzialnością. Naszym wielkim szczęściem jest to, że zechciała z nami rozpocząć tę przygodę, jaką jest prowadzenie kancelarii, gdzie sprawne zarządzanie stanowi fundament. Nie przesadzę, jeśli powiem, że jest ona sercem naszej kancelarii

– dodaje Jan Sakławski, partner w BBS.

 

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina i Wspólnicy sp.k..