fbpx
       

Monografia „Pomoc państwa na produkcję energii ze źródeł odnawialnych w prawie Unii Europejskiej” już dostępna

Monografia dr Magdaleny Porzeżyńskiej jest już dostępna w sprzedaży. To pierwsza na polskim rynku publikacja, która wyczerpująco omawia tematykę związaną z pomocą państwa przyznawaną wytwórcom energii z odnawialnych źródeł w świetle prawa Unii Europejskiej.

Dr Magdalena Porzeżyńska w publikacji poddaje kompleksowej analizie przepisy prawa unijnego, które determinują możliwość i dopuszczalne formy wspierania przez państwa członkowskie produkcji energii odnawialnej. Autorka omawia również bogaty dorobek orzeczniczy Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej oraz praktykę decyzyjną Komisji Europejskiej, dokonując na ich podstawie oceny krajowych systemów wsparcia produkcji energii ze źródeł odnawialnych w świetle unijnych reguł pomocy państwa.

Więcej informacji o publikacji wraz ze spisem treści i darmowym fragmentem na stronie Wydawnictwo C.H.Beck.

19261-pomoc-panstwa-na-produkcje-energii-ze-zrodel-odnawialnych-w-prawie-unii-europejskiej-magdalena-porzezynska-2d 19261-pomoc-panstwa-na-produkcje-energii-ze-zrodel-odnawialnych-w-prawie-unii-europejskiej-magdalena-porzezynska-2d

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina i Wspólnicy sp.k..