fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Monografia “Pomoc państwa na produkcję energii ze źródeł odnawialnych w prawie Unii Europejskiej” już dostępna

Monografia dr Magdaleny Porzeżyńskiej jest już dostępna w sprzedaży. To pierwsza na polskim rynku publikacja, która wyczerpująco omawia tematykę związaną z pomocą państwa przyznawaną wytwórcom energii z odnawialnych źródeł w świetle prawa Unii Europejskiej.

Dr Magdalena Porzeżyńska w publikacji poddaje kompleksowej analizie przepisy prawa unijnego, które determinują możliwość i dopuszczalne formy wspierania przez państwa członkowskie produkcji energii odnawialnej. Autorka omawia również bogaty dorobek orzeczniczy Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej oraz praktykę decyzyjną Komisji Europejskiej, dokonując na ich podstawie oceny krajowych systemów wsparcia produkcji energii ze źródeł odnawialnych w świetle unijnych reguł pomocy państwa.

Więcej informacji o publikacji wraz ze spisem treści i darmowym fragmentem na stronie Wydawnictwo C.H.Beck.

19261-pomoc-panstwa-na-produkcje-energii-ze-zrodel-odnawialnych-w-prawie-unii-europejskiej-magdalena-porzezynska-2d 19261-pomoc-panstwa-na-produkcje-energii-ze-zrodel-odnawialnych-w-prawie-unii-europejskiej-magdalena-porzezynska-2d

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.