fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Nowe technologie: Mariusz Pniewski i Michał Jeleń gośćmi programu „Innowacje na start” w RDC

Na antenie Radia dla Ciebie, eksperci z Kancelarii Brysiewicz i Wspólnicy opowiedzieli, w jaki sposób przygotować się do podpisania umowy inwestycyjnej i na jakie zapisy zwrócić uwagę. Było też kilka słów o tym, co może się wydarzyć, jeśli do tematu umowy młode firmy podejdą zbyt niefrasobliwie. Relacje z potencjalnymi inwestorami to trudna kwestia, zwłaszcza dla młodych przedsiębiorców, dlatego tak ważne jest skonsultowanie podejmowanych kroków z doświadczonymi prawnikami.

Zapraszamy do wysłuchania audycji.

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.