fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Jan Sakławski członkiem Rady Programowej Konferencji EuroPOWER

Jan Sakławski, radca prawny i partner Kancelarii Brysiewicz i Wspólnicy został członkiem Rady Programowej Konferencji Energetycznej EuroPOWER.

Jesienna edycja konferencji odbędzie się w dniach 6-7 listopada 2019 r. w Warszawie. W minioną środę, 12 czerwca w Ministerstwie Energii odbyło się posiedzenie Rady Programowej, podczas którego eksperci debatowali nad kształtem merytorycznym wydarzenia. Jak zapowiada partner Kancelarii Brysiewicz i Wspólnicy, najbliższa – 30-sta już – konferencja będzie skupiała się wokół kluczowej roli smart grid i smart metering w optymalizowaniu zużycia energii, odpowiedniej alokacji mocy w systemie i rozwoju technologii prosumenckich.

Więcej

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.