fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Pandemia koronawirusa a regulacje prawne w energetyce – artykuł w iKARZE

Kolejne wydanie kwartalnika iKAR poświęcone zostało w całości sektorowi energetycznemu i polityce klimatycznej. Nasi eksperci, Jan Sakławski i Karolina Wcisło-Karczewska mieli zaszczyt znaleźć się wśród współtwórców niniejszej publikacji.

W artykule “Pandemia koronawirusa a regulacje prawne w energetyce” przybliżamy czytelnikom rozwiązania prawne dla energetyki jakie pojawiały się w ostatnim czasie w związku z wprowadzaniem kolejnych pakietów tzw. tarcz antykryzysowych.

W numerze znalazła się także recenzja ostatniej książki dr Magdaleny Porzeżyńskiej “Pomoc państwa na produkcję energii ze źródeł odnawialnych w prawie Unii Europejskiej”, autorstwa dr hab. prof. ucz. Marzeny Czarneckiej.

PRZECZYTAJ  nr 3/2021 iKAR (z serii regulacyjnej)

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.