fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Pomoc publiczna: Krzysztof Brysiewicz komentuje sprawę odebranych dotacji na łamach Pulsu Biznesu

Przez pochopne działanie PARP i resortu rozwoju doszło do rozwiązania kilkunastu umów o dofinansowanie. Instytucje opierając się na niezweryfikowanych informacjach zarzuciły beneficjentom fałszowanie promes. Sytuację komentuje reprezentujący w tej sprawie kilka spółek Krzysztof Brysiewicz.

„Ktoś popełnił gigantyczny błąd i uparcie nie chce się do tego przyznać. Przez ten błąd nie będzie inwestycji” - tłumaczy Brysiewicz.

Tylko sześciu klientów Kancelarii chciało zainwestować łącznie 200 mln zł.

Zachęcamy do lektury artykułu.

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.