fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

“Procedura odwoławcza od decyzji w sprawie zwrotu środków” – artykuł Zofii Szewczuk w Rzeczpospolitej

Standardem jest, iż postępowania w przedmiocie zwrotu środków są prowadzone przez wiele miesięcy. Organy nagminnie uchybiają wiążącym terminom określonym w Kodeksie postępowania administracyjnego.

Wysokość środków, których żądano od beneficjentów (bez odsetek) wynosiła 21 804 046,00 PLN.  Co zrobić, gdy otrzymamy decyzję wzywającą do zwrotu dofinansowania?

Przeczytaj artykuł młodszej prawnik Zofii Szewczuk “Procedura odwoławcza od decyzji w sprawie zwrotu środków”.

Uwadze polecamy również artykuły mecenas Szewczuk:

“Przebieg postępowania w sprawie zwrotu środków i jego możliwy wynik”

“Wszczęcie postępowania w sprawie zwrotu środków unijnych”

 

Zachęcamy do lektury!

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.