fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

“Przebieg postępowania w sprawie zwrotu środków i jego możliwy wynik” – artykuł Zofii Szewczuk w Rzeczpospolitej

Przed wydaniem decyzji zwrotowej właściwa instytucja ma obowiązek wszcząć postępowanie administracyjne i zawiadomić o tym beneficjenta, który ma możliwość, aktywnego uczestnictwa w postępowaniu zwrotowym w celu obrony swoich interesów oraz wpływania na ustalenia organu w zakresie stanu faktycznego.

  • Jak wygląda postępowanie zwrotowe w praktyce?
  • Jakie działania podejmuje organ?
Artykuł młodszej prawnik Zofii Szewczuk   pt. “Przebieg postępowania w sprawie zwrotu środków i jego możliwy wynik”
przeczytasz tutaj (pełna wersja dla prenumeratorów).

Uwadze polecamy również artykuł młodszej prawnik Zofii Szewczuk nt. wszczęcie postępowania w sprawie zwrotu środków unijnych, który również dostępny jest w Rzeczpospolitej.

Przeczytaj

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.