fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Business case review – upadłość i restrukturyzacja

Koronawirus bez wątpienia wpłynie na wzrost składania przez przedsiębiorców wniosków restrukturyzacyjnych i upadłościowych. Dlatego dzisiaj tak ważne jest dzielenie się wiedzą w dziedzinie upadłości i restrukturyzacji. W naszej najnowszej odsłonie Business Case Review omawiamy kwestie upadłości i restrukturyzacji właśnie z perspektywy biznesowej, na bazie spraw, które sami prowadziliśmy. Z tego opracowania dowiedzą się Państwo jak procesy upadłości i restrukturyzacji wyglądają w rzeczywistości, okiem praktyków.

Z nieskrywaną radością oddajemy Państwu niniejszy business case review opracowany przez uznanych nauczycieli akademickich oraz szanownych ekspertów z różnych dziedzin, którzy spotykają się na gruncie prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego.

Walorem tego opracowania jest to, że wszystkie zagadnienia oparte są na naszych doświadczeniach zawodowych. Jednocześnie naszym założeniem nie było omówienie przedstawionych zagadnień językiem naukowym, ale językiem biznesu, czasami nie do uniknięcia językiem prawnym. Mamy nadzieję, że nasze zdobyte doświadczenia pomogą również w rozwiązaniu Państwa problemów, które niestety w związku z oddziaływaniem koronawirusa na gospodarkę będą pojawiać się częściej.

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.