fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Koronawirus a odpowiedzialność karna

Zagrożenie związane z koronawirusem powoduje wiele niepewności wśród przedsiębiorców, na których nowe regulacje prawne nakładają obowiązki i zakazy związane z jego istnieniem. Niezastosowanie się przedsiębiorców do nowych przepisów może ich sporo kosztować: za naruszenia grożą nie tylko kary pieniężne, ale i odpowiedzialność karna, z karą pozbawienia wolności włącznie. O tym jakie zagrożenia niesie koronawirus na gruncie prawa karnego więcej w opracowaniu przygotowanym przez Bartłomieja Pietruszkę.

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.