fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Koronawirus a pomoc publiczna

Jednym z najczęsciej zadawanych obecnie pytań pozostaje pytanie w jaki sposób państwo wesprze przedsiębiorców w kryzysowej sytuacji? Wszelkie środki pomocowe przyznawane lub rozważane przez państwo mogą stanowić pomoc publiczną, która podlega regulacjom unijnym. O tym jak wyglądają zasady pomocy publicznej w warunkach pandemii, jakie działania podjęła Komisja Europejska, aby ułatwić wsparcie przedsiębiorców w tym trudnym czasie, a także z jakiego wsparcia publicznego obecnie mogą skorzystać przedsiębiorcy w alercie przygotowanym przez Magdalenę Porzeżyńską.

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.