fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Koronawirus a transakcje M&A

Aktualnie przesądzanie o skali wpływu pandemii koronawirusa na rynek transakcyjny byłby spekulacją. Nie wszystkie zależności mające wpływ na rynek fuzji i przejęć mogą być już widoczne. Część z nich pojawi się z opóźnieniem wraz z kryzysami na kolejnych szczeblach gospodarki. Można, stwierdzić z całą stanowczością, że koronawirus wpłynie na ilość transakcji, na tempo ich realizacji a nawet na ich kształt.

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.