fbpx
24h numer alarmowy w sprawach pilnych - +48 508 666 560

Koronawirus a zobowiązania podatkowe

Mimo, że zagrożenia związane z koronawirusem zmieniły w sposób znaczący codzienne funkcjonowanie podmiotów gospodarczych, obowiązki przedsiębiorców w zakresie obciążeń publicznoprawnych są nadal takie same. W związku z problemami przedsiębiorców (w szczególności z sektora MŚP) Ministerstwo Rozwoju 10 marca 2020 r. zapowiedziało w trybie pilnym przygotowanie projektu specustawy dotyczącej tzw. pakietu osłonowego dla firm, który dotyczy również kwestii podatkowych.

Udostępnij

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj od nas alerty prawne, aktualne komentarze oraz informacje o nowych publikacjach ekspertów z Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k..

Użycie przycisku „Zapisz się!” oznacza zgodę na otrzymywanie od Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-029) przy ul. Dzielnej 60 (dalej jako: „Kancelaria”) drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany w powyższym polu newslettera zawierającego ofertę Kancelarii. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą mailową. Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej.